Konečně výhra !!! TJ Podbradec zvítězil po penaltách nad Vrbicí Vetlou 2:1 !!!

TJ Podbradec - Vrbice Vetlá 2:1 (0:1) po penaltách.
Branka: 67´Holub Václav

Konečně výhra !!!! TJ Podbradec zvítězil po penaltách na domácí půdě proti celku z Vrbice Vetlé. Náš tým spálil v prvním poločase několik šancí, Vajc dokonce orazítkoval břevno. A jak už to tak bývá po našich šancích přišla ve 30. minutě branka hráčů z Vetlé. Hostující hráč svou střelu z dvaceti metrů umístil přesně k pravé tyči. Poločas tak skončil 0:1 pro hosty. Ve druhém poločase byl opět ve velké šanci hned v jejím úvodu Vajc, ale tentokráte nastřelil tyč. O pět minut později přišel ze strany krásný balon od Škobise na hlavu Průchy, který vstítil branku, ale ta nebyla pro sporný ofside uznána. Nakonec jsme se ale VYROVNÁNÍ DOČKALI ! V 67. minutě náš tým aktivně napadal na útočné polovině, balon vybojoval Vondráček a poslal Holuba do samostatného úniku...vyběhnutého brankáře hostí Holub tvrdou střelou prostřelil a bylo vyrovnáno na 1:1!! Poté se ještě vyskytlo několik šancí na obou stranách, ale po 90 minutách zápas skončil 1:1. Musely rozhodnout penalty. Po pěti sériích náš tým zvítězil 3:2 a to když penaltu proměnil kapitán Šesták, Vondráček a Průcha. Za naše mužstvo neproměnili Škobis a Sedlák. TJP si tak do tabulky připsalo 2 body. TJP