Další prohra...tentokrát ve Ctiněvsi !

Sokol Ctiněves - TJ Podbradec 6:2(0:1)
Branky: 32´a 65´Holub Václav
Sestava: Martiš Vlastimil - Stuchlý Lukáš(46´Jáchymstál Petr), Podaný Václav, Šesták Ladislav (C), Richter Václav - Vondráček Jakub, Holub Václav, Šulc Pavel(3´Stuchlý Milan), Šrámek Ondřej(79´Sochor Adam) - Sedlák Jan, Škobis MIchal (70´Richtr Josef)

Mizérie TJ Pobdradec nebere konce! Fotbalisté prohráli s předposlední Ctiněvsí na její půdě vysoko 6:2! O poločase přitom fanoušci TJP mohli pomýšlet na první body v sezoně. TJP totiž vyhrálo první poločas 1:0! Hned v úvodu utkání se zranil středopolař Šulc a tak původní rozestavení muselo být změněno. Nově složená obrana ale hrála na výbornou a šance Ctiněvsi skvěle eliminovala. TJP se dostalo do vedení ve 32. minutě po centru z pravé strany na velké vápno, kde byl připravený Holub a nekompromisně umístil k tyči 0:1. Druhý poločas ale začal katastrofálně. Po 15 minutách jsme prohrávali 3:1, sudí odpískal dvě penalty pro domácí .. zda-li byli nebo ne, to si udělal každý obrázek sám :-))). Avšak náš tým vsítil v 65. minutě kontaktní gól, když si na pas za obranu od Vondáčka naběhl Holub a opět střelou k tyči vstítil svůj druhý gól v zápase. Pak ale domácí dali rychlý gól na 4:2 a bylo hotovo. Naše mužstvo se už k ničemu nedostalo a odjelo s výpraskem 6:2!